تامین هزینه‌های انتخاباتی مهندس رضانژاد
موسسه نیکوکاری ‌.
موسسه نیکوکاری ‌مهربانه
     حمایت از نماینده صنف فناوری اطلاعات و ارتباطات در انتخابات شوراها
money 10,120,000 ریال
10,120,000 ریال
map

۰۷ خرداد ۱۳۹۷


57.9% ( 1360 رای )

رای دادن به پروژه

موسسه‌ها و سازمان‌ها را به سمتی سوق می‌هد که حداقل نیازمندی اعلام نمایند.

توصیف

این پروژه در راستای طرح حمایت از ایجاد شفافیت در هزینه‌های انتخاباتی کاندیداها توسط ستاد انتخاباتی کاندیدای محترم تعریف شده است.
 
توضیحات ستاد انتخاباتی: امروزه زندگی شهری دستخوش تغییرات فراوانی شده است که عمده آنها ناشی از اقدامات و تصمیم‌گیری‌هایی است که نسل‌های جدید بر کالبد و طراحی‌های قدیمی شهری تحمیل کرده اند. انسان امروز انتظاراتی از زندگی شهری دارد که شهرهای ما عمدتا از حیث طراحی، زیرساخت، چیدمان و معماری و امکانات تعبیه شده توان پاسخ‌گویی به آن انتظارات را ندارند و در نتیجه موضوع در قالب معضلاتی چون ترافیک، آلودگی‌های زیست محیطی، عدم تکریم انسان و روابط انسانی، سوانح غیرمترقبه و … رخ می نماید. در این بین، از آنجا که این مسائل عمدتا نشات گرفته از پارادایم‌های جدید زندگی شهری‌اند، نمی‌توان با کلیدی که قفل‌های گذشته را باز می‌کرده است و بدون تکیه بر دانش و تجربه‌ی فناوری‌های نوین، به حلشان همت گماشت.
فناوری اطلاعات و ارتباطات به عنوان سرسلسله فناوری‌های نوین با کارکردهای گسترده‌ی اجتماعی و شهری و مهمترین برهم زننده روابط حاکم پیشین در حوزه‌های اقتصاد، مدیریت، کارآفرینی، خدمت رسانی و … مهمترین نقش را در بازآفرینی شهر، شهروند، مدیریت شهری و زندگی شهری ایفا می‌کند. امروزه مدیریت نوین شهری تکیه بر فناوری اطلاعات و ارتباطات را نه در حد ابزار بلکه به عنوان یک متدولوژی، جهان‌بینی و رهیافت در حل معضلات شهری و دستیابی به شهری با استانداردهای به روز و ارتقا یافته دنبال می‌کند و این روند جهانی در ایران نیز گریزناپذیر است.
حضور خبرگانی از عرصه فناوری اطلاعات و ارتباطات و مسلط به توان و پتانسیل شرکت‌های داخلی در ارائه   راه حل‌های بومی در حوزه‌ی‌های مختلف مدیریت شهری، حداقل گام مثبت جهت حرکت به سوی یک روند هوشمندانه در مدیریت شهر تهران و تحقق شهر هوشمند تهران تلقی می‌شود و سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران این موضوع را نه به مثابه یک مطالبه‌ی صنفی بلکه به عنوان یک وظیفه‌ی شهروندیِ آینده نگرانه و الزامی دنبال و به عموم شهروندان تهرانی توصیه می‌کند. 
در همین راستا برآنیم که با حمایت همه جانبه مادی و معنوی بکوشیم تا نماینده منتخب حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات به شورای شهر تهران راه یابد. برای این منظور علاوه بر عضویت در کمپین تلگرامی تعریف شده (@ICT1396) و اطلاع‌رسانی آن در شبکه‌های خود، می‌توانید با حمایت مالی خود می‌توانید در پیشبرد فعالیت‌های تبلیغاتی که عمدتا استفاده از بستر فناوری اطلاعات و ارتباطات است سهیم شوید. لذا، در صورتی که در انتهای پروژه، مبلغی کمتر از مبلغ درخواست شده تامین شود، پروژه لغو نشده، بلکه به همان نسبت برای توسعه فعالیت‌ها هزینه خواهد شد.
 
 

سوابق و نمونه‌های پیشین

مهربانه جهت شفاف‌ و سالم‌سازی فضای انتخاباتی در دریافت کمک‌های مردمی، بستر تامین مالی جمعی (کرادفاندینگ) در اختیار کاندیداهای متقاضی می‌گذارد.

تاثیرات کرادفاندینگ بر انتخابات:

  • ایجاد شفافیت در تامین مالی هزینه‌های انتخاباتی
  • عدم وابستگی به حامیان کلان مالی
  • امکان اجرای کمپین‌های غیر انتفاعی با مدیریت کاندیداها و حمایت طرفداران

کاندیداهای محترم انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا می‌توانند تقاضای خود را برای تعریف پروژه‌های تامین مالی هزینه‌های انتخاباتی یا تعریف کمپین‌های اجتماعی یا عام‌المنفعه با حمایت هواداران خود، با ما در میان بگذارند.

فقط حامیان می‌توانند نظر دهند.
 
حامی ب.

حامی بدون نام

حمایت از 158 پروژه دیگر
جعفر م.

جعفر محمدی

حمایت از 129 پروژه دیگر
گلرخ ب.

گلرخ بحری

حمایت از 180 پروژه دیگر
فاطمه ن.

فاطمه نامخواه

حمایت از 158 پروژه دیگر
 
alert

با هم شادی بیافرینیم

 

تامین هزینه‌های انتخاباتی مهندس رضانژاد

موسسه نیکوکاری ‌مهربانه
10,120,000 ریال 
10,120,000 ریال

:)
alert هر چه قدر بخوای می تونی کمک کنی (حداقل 10,000 ریال)

این پروژه فعال نیست

این نسخه پیش‌نویسی است که تنها می‌توانید آن را با دوستان‌تان به اشتراک بگذارید.
call
021-44276930 داخلی ۱۳۰

info@mehrabane.ir

map

تهران، خیابان ستارخان، نرسیده به پل یادگار امام

پلاک ۸۸۲، طبقه ۳

1453743556

map

گزارش پروژه ها

call

پروژه های جاری

4

call

پروژه های موفق

163

call

تمامی پروژه ها

185

13,974,532,318  ریال

مجموع کل حمایت های جمع شده